Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Firma

 Konkol Development jest firmą rodzinną, która dynamicznie rozwija się od 1991 r. Naszą początkową działalnością były czynności związane z obrotem nieruchomościami. Przedsiębiorstwo stopniowo rozrastało się, zmienił się profil działalności, a wraz z rozwojem zmieniła się nasza misja. W 2013 roku przeistoczyliśmy się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. 

PODSTAWA STRATEGII

RYNEK  PIERWOTNY
Stosujemy najlepiej sprawdzające się materiały, które dają długoletnią gwarancję jakości. Zaliczają się do nich pustaki ceramiczne, dachówka, okna nowej generacji. Dziś już nie tylko pomagamy w wyborze lokalu, ale ten lokal specjalnie dla Państwa tworzymy.  Zajmujemy się bowiem budowaniem i sprzedażą domów jednorodzinnych i mieszkań, które spełniają najwyższe standardy i zadowolą nawet najbardziej wymagającego nabywcę. Pracuję u nas sprawdzeni fachowcy, którzy tworzą solidne brygady, zarządzane przez doświadczonych i odpowiedzialnych kierowników robót budowlanych. Nad prawidłowym przebiegiem procesów budowy nowych osiedli pieczę sprawują inspektorzy budowlani. Projektami zaś zarządza doświadczona i prestiżowa grupa architektów i konstruktorów budowlanych. Doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwoliło nam stworzyć wyjątkowy produkt-  apartamenty dla klienta ceniącego sobie luksus, komfort i wygodę.

Posiadamy licencję zawodową w obrocie nieruchomości nr 1511 oraz wiele prestiżowych i znaczących certyfikatów. Kupując nieruchomość w Konkol Development mają Państwo gwarancję rzetelnego i kompleksowego doradztwa kredytowego.

RYNEK  NIERUCHOMOŚCI
Prowadzimy działalność w zakresie obrotu nieruchomościami, czyli kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
Prowadzimy podziały nieruchomości gruntowych, nieruchomości lokalowych oraz pomagamy w przygotowaniu dokumentacji do sprzedaży.
Ponadto uzbrajamy teren i przygotowujemy przyłącza.
Klient nie musi się martwić potrzebnymi dokumentami, ponieważ nasi fachowcy skompletują je przed budową domu.
W przypadku kredytu zajmujemy się przygotowaniem dokumentów i pomagamy przy jego uzyskaniu.

ZASOBY INWESTYCYJNE
Firma posiada zasoby gruntów, które pozwalają nam realizować inwestycje budowlane długoterminowo.


CD-WEB Agencja Interaktywna