Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Oferta

USŁUGI WYKOŃCZENIOWE
Oferujemy Państwu usługi dodatkowe, którą mogą Państwo u nas zakupić przy okazji zakupu własnej nieruchomości. Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, którzy na co dzień wykonują różne usługi wykończeniowe wnętrz. Jeżeli nie chcesz szukać przypadkowych budowlańców proponujemy Ci sprawdzoną ekipę, którą założy Ci kominek, położy ogrzewanie podłogowe i płytki czy ogrzewanie. Prosimy o kontakt w sprawie wyceny usług.


USŁUGI ARCHITEKTA WNĘTRZ
Współpracujemy z architektem wnętrz, którą możemy Państwu polecić. Na Państwa zlecenie może ona zaprojektować nowoczesne, bądź klasyczne wnętrze, gdzie wszelkie detale, od mebli po kolory płytek, będą tworzyły spójną całość. Tylko i wyłącznie dla naszych klientów przewidziane są atrakcyjne rabaty na zakup elementów wyposażenia wnętrz.


POMOC PRZY UZYSKANIU FINANSOWANIA
Współpracujemy z wieloma bankami oraz firmami doradztwa kredytowego (patrz zakładka Kredytowanie), którzy służą Państwu pomocą przy uzyskaniu korzystnego i taniego kredytu. My, natomiast, przeprowadzimy Państwa przez dość skomplikowaną drogę biurokracji przy zakupie domu.


POMOC PRZY SPRZEDAŻY STAREJ NIERUCHOMOŚCI
Jeżeli zakup domu uzależniony jest od sprzedaży starej nieruchomości możemy Państwu pomóc przy jej sfinalizowaniu. Zamieścimy wszelkie informacje w swojej bazie danych i skontaktujemy się z biurami nieruchomości, tak aby zmaksymalizować prawdopodobieństwo szybkiej sprzedaży.
CD-WEB Agencja Interaktywna