Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Opis inwestycji

Dopiewiec, ul. Kolejowa

Dopiewiec jest miejscowością oddaloną od zachodniej granicy Poznania o około 8 km. Powstaje tu kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej.

Tuż obok powstającego osiedla znajduje się szkoła podstawowa, na ulicy Kolejowej znajduje się przedszkole dla dzieci. W odległości nie większej niż 200 m trzy sklepy spożywcze oraz przystanek autobusowy (pętla Ogrody), dodatkowo kursują dwaj prywatni przewoźnicy. 

 

Doskonała lokalizacja domu sprawia, że w Poznaniu można znaleźć się już w 15 minut. Dodatkowym atutem jest piękna okolica, gdzie znajduje się las ze ścieżkami rowerowymi. W pobliżu jezioro Niepruszewskie oraz Lusowskie.

Wszystkie lokale spełniają warunki otrzymania dopłaty MdM. Istnieje możliwość pozostawienia mieszkania w rozliczeniu. 

Umożliwiamy naszym klientom nanoszenie pewnych zmian w układzie pomieszczeń w budynku, aby maksymalnie dopasować jego funkcjonalność do Panstwa potrzeb. Dotyczy to m.in. umiejscowienia ścian, okien, koloru dachówki itp.


Domy są budowane w technologii energooszczędnej, co oznacza, że zastosowane materiały budowlane przyczyniły się do ograniczenia ubytków ciepła do minimum. W efekcie w dłuższej perspektywie budynek jest niedrogi w utrzymaniu.Dopiewiec, ul. Kolejowa: Opis inwestycji | Dostępność i ceny | Wizualizacje
CD-WEB Agencja Interaktywna